Powrót Białego Wilka
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

mój świat, zarys

2 posters

Go down

mój świat, zarys  Empty mój świat, zarys

Pisanie by pawel41lu Czw Lip 03, 2014 7:26 pm

Główna postać przybywa do bliżej nieokreślonego miejsca, gdzieś w państwach północy. Przygoda zaczyna się w karczmie poza miastem, gdzie dowiadujemy się, że w mieście zarządca postanowił zorganizować festiwal rycerski, sam jednak wydaje wieczorki dla wpływowych osób, które na ów festiwal przybyły. Pierwsi przybyli Kaedweńczycy najliczniejszą gromadą i zajęli cały obszar, gdzie miało być obozowisko dla wszystkich. Temerczycy i Redańczycy, wraz z kilkoma rycerzami zakonnymi byli zmuszeni zrobić wspólny obóz. W ów obozach przebywają prócz żołdactwa, tacy ludzie jak np. Roche. Reszta wpływowych osób jest na balu, podobnie jak rycerze Nilfgaardu, którzy się wprosili na bal i cały festiwal. Gdy wszyscy przybywają do miasta okazuje się, iż ono przestaje poprawnie funkcjonować, spłoną młyn a przełęcz górska, którą się do niego można dostać jest opanowana przez … jakiś rodzaj magii. Za to przejście w jaskini zostało zawalone przez bandytów, którzy w jaskini zrobili swą bazę. Zauważyć można też zniknięcie rybaków. Z przyczyn niewyjaśnionych wszyscy zaginęli, podobnie jak większość młodych wieśniaków, zostali tylko starcy i dzieci. Zjawy i trupojady zaczęły nękać niewielki cmentarz a nastroje między żołnierzami stają się napięte. Możemy także spotkać Scoia’tael po drugiej stronie przełęczy. Na całym obszarze mapy, w lasach i na łąkach można spotkać ołtarze i inne zabytki dawnej kultury, przy których pojawiają się upiory.
Taki ogólny zarys, póki, co bez żadnych politycznych intryg itp., które da się wpleść w fabułę.

Na stworzenie randomowego świata mi to odpowiadało Smile
pawel41lu
pawel41lu

Liczba postów : 25
Join date : 01/07/2014

Powrót do góry Go down

mój świat, zarys  Empty Re: mój świat, zarys

Pisanie by SMiki55 Czw Lip 03, 2014 7:42 pm

Może być. Poprzez turniej da się dodać paru enpeców nawiązujących do przeszłości Maatleny Smile

Zrobimy jeszcze tekstury rycerzy innych królestw? Cintry, Koviru, Lyrii? Będzie bardziej kolorowo Smile
SMiki55
SMiki55

Liczba postów : 49
Join date : 01/07/2014
Age : 27
Skąd : Z Haklandu

Powrót do góry Go down

mój świat, zarys  Empty Re: mój świat, zarys

Pisanie by pawel41lu Czw Lip 03, 2014 8:44 pm

Oho, muszę trochę w takim razie przebudować mapkę jak chcemy jeszcze więcej królestw Razz
pawel41lu
pawel41lu

Liczba postów : 25
Join date : 01/07/2014

Powrót do góry Go down

mój świat, zarys  Empty Re: mój świat, zarys

Pisanie by SMiki55 Czw Lip 03, 2014 8:56 pm

Chyba się wciśnie parę namiotów więcej Wink

Zrobić tekstury?
SMiki55
SMiki55

Liczba postów : 49
Join date : 01/07/2014
Age : 27
Skąd : Z Haklandu

Powrót do góry Go down

mój świat, zarys  Empty Re: mój świat, zarys

Pisanie by pawel41lu Czw Lip 03, 2014 8:59 pm

Nie ma problemu, nawet to i dobrze będzie, dodatkowa fajna miejscówka zawsze mile widziana. Już wiem jak i gdzie ją dorobię Smile
pawel41lu
pawel41lu

Liczba postów : 25
Join date : 01/07/2014

Powrót do góry Go down

mój świat, zarys  Empty Re: mój świat, zarys

Pisanie by SMiki55 Czw Lip 03, 2014 9:01 pm

Na razie wstaw normalne namioty, teksury dla poszczególnych królestw zrobię w sobotę Smile
SMiki55
SMiki55

Liczba postów : 49
Join date : 01/07/2014
Age : 27
Skąd : Z Haklandu

Powrót do góry Go down

mój świat, zarys  Empty Re: mój świat, zarys

Pisanie by pawel41lu Pią Lip 04, 2014 6:04 am

Nie ma co wstawiać namiotów, jak dostanę tekstury będę musiał zrobić nowy folder w katalogu moda, potem skopiować mesh namiotu razem z teksturą i stworzyć nowy entity template które dopiero wrzucę w świat Smile
pawel41lu
pawel41lu

Liczba postów : 25
Join date : 01/07/2014

Powrót do góry Go down

mój świat, zarys  Empty Re: mój świat, zarys

Pisanie by pawel41lu Sob Lip 05, 2014 2:53 pm

Jakby ktoś chciał zobaczyć ile zrobiłem
http://www75.zippyshare.com/v/64127064/file.html
pliki do redkita do pobrania Smile jeśli beda jakies sugestie to piszcie
ps. jest kilka miejsc całkowicie pustych, dla niektórych mam już wymyslone przeznaczenie Smile

ps2. zrobiłem dzisiaj, przed wejściem do miasta
Spoiler:
pawel41lu
pawel41lu

Liczba postów : 25
Join date : 01/07/2014

Powrót do góry Go down

mój świat, zarys  Empty Re: mój świat, zarys

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach